oferta

Parapety

Parapety PCV

parapety parapety parapety

Przeznaczone do montażu z oknami PCV, drewnianymi i wykonanymi z aluminium, dzięki najszerszej na rynku palecie kolorów oklein, doskonale komponuje się ze wszystkimi kolorami i rodzajami okien.

Parapety z konglomeratu

parapety parapety parapety

Bardzo estetyczne, poprawiają wygląd każdego wnętrza. Przeznaczone do montażu z oknami PCV, drewnianymi i wykonanymi z aluminium. Konglomerat jest materiałem składającym się z wyselekcjonowanych łupków z kamienia naturalnego stanowiącego 95 % masy oraz żywicy poliestrowej w charakterze spoiwa.

Parapety stalowe

parapety parapety

Przeznaczone do montażu z oknami PCV, drewnianymi i wykonanymi z aluminium. Dobra jakość w przystępnej cenie. Elastyczne i trwałe, bardzo odporne na wpływ warunków atmosferycznych. Prawidłowo zamontowane bardzo dobrze chronią elewację budynków i odprowadzają wodę.

Parapety aluminiowe

parapety parapety

Przeznaczone do montażu z oknami PCV, drewnianymi i wykonanymi z aluminium. Dwie techniki wykonania: tłoczone i zimno gięte. Elastyczne i trwałe, bardzo odporne na wpływ warunków atmosferycznych. Prawidłowo zamontowane bardzo dobrze chronią elewację budynków i odprowadzają wodę.


Okna

Okna to element domu, który ma wpływ na jego wygląd i jednocześnie decyduje o jego funkcjonalności. Nowoczesne okna posiadają takie cechy jak odporność na działanie czynników atmosferycznych, izolacyjność termiczna i akustyczna.

Drzwi

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu. Drzwi, które oferujemy naszym klientom charakteryzują się bogactwem kształtów i deseni. Do wyboru są drzwi zewnętrznych - od klasycznych aż po ultranowoczesne.

Bramy

Bramy garażowe oferowane przez DAKO to lekkie a jednocześnie wytrzymałe konstrukcje. Do wyboru mamy bramy garażowe segmentowe i rolowane oraz bramy przemysłowe.


Dlaczego warto Nas wybrać ?


Bardzo dobra jakość

Oferowane przez nas okna PCV, aluminiowe i drewniane, drzwi, bramy, parapety i inne produkty spełniającymi najwyższe wymagania i charakteryzują się ciekawym wzornictwem i kolorystyką.

Atrakcyjne ceny

Możemy Państwu zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny i wysokie rabaty. Naszą misją jest dostarczenie produktów na każdą kieszeń.

Rewelacyjna obsługa

Staramy się aby klient był obsłużony sprawnie i kompleksowo. Czas realizacji zamówienia skracamy do minimum. Poza produktem oferujemy jego montarz aby Państwo nie tracili czasu na szukanie fachowców.

Satysfakcja klienta

Państwa satysfakcja jest dla nas powodem do zadowolenia. Dlatego najważniejszym punktem naszej misji jest zadowolony klient. To daje nam motywację do pracy i podnoszenia poziomu świadczonych usług.