oferta

Bramy przemysłowe

brama przemysłowa

Bramy przemysłowe przystosowane do intensywnego użytkowania produkowane są z materiałów o wysokiej jakości i wytrzymałości. Prowadnice, zawiasy, okucia i inne elementy konstrukcyjne wykonane są ze stali ocynkowanej, natomiast panele bramy, wewnątrz których znajduje się pianka poliuretanowa, z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo. Panel charakteryzuje się wysoką izolacyjnością cieplną U=0,55 W/m2K. Uszczelki na całym obwodzie bramy wykonane są z gumy w kolorze czarnym. Ciężar płaszcza bramy równoważony jest przy pomocy sprężyn skrętnych. Bramy wyposażone są w wysokiej klasy siłowniki sterowane manualnie lub pilotem.

Podział bram przemysłowych ze względu na rodzaj prowadzenia płaszcza:

  • ST – brama standardowa: sprężyny skrętne montowane z przodu, nadproże N ≥ 420 mm ≤ 600 mm
  • LHR – brama o niskim nadprożu: sprężyny skrętne montowane z tyłu, nadproże N ≥ 220 mm < 420 mm
  • HL - brama z wysokim prowadzeniem (przewyższenie): nadproże N > 600 mm ≤ 2000 mm
  • VL – brama z pionowym prowadzeniem: nadproże N = Ho+min 500 mm (Ho - wysokość otworu pod bramę)

W bramach przemysłowych stosowany jest panel przemysłowy PPp z przetłoczeniem poziomym w kolorze białym (RAL 9010) lub brązowym (RAL 8014). Istnieje możliwość zastąpienia panela PPp przeszkleniem na całej szerokości bramy. Przeszklenie zespolone na ramie aluminiowej w kolorze anodowanego aluminium wypełnione jest podwójnym poliwęglanem litym(bezbarwnym).


Okna

Okna to element domu, który ma wpływ na jego wygląd i jednocześnie decyduje o jego funkcjonalności. Nowoczesne okna posiadają takie cechy jak odporność na działanie czynników atmosferycznych, izolacyjność termiczna i akustyczna.

Drzwi

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu. Drzwi, które oferujemy naszym klientom charakteryzują się bogactwem kształtów i deseni. Do wyboru są drzwi zewnętrznych - od klasycznych aż po ultranowoczesne.

Bramy

Bramy garażowe oferowane przez DAKO to lekkie a jednocześnie wytrzymałe konstrukcje. Do wyboru mamy bramy garażowe segmentowe i rolowane oraz bramy przemysłowe.


Dlaczego warto Nas wybrać ?


Bardzo dobra jakość

Oferowane przez nas okna PCV, aluminiowe i drewniane, drzwi, bramy, parapety i inne produkty spełniającymi najwyższe wymagania i charakteryzują się ciekawym wzornictwem i kolorystyką.

Atrakcyjne ceny

Możemy Państwu zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny i wysokie rabaty. Naszą misją jest dostarczenie produktów na każdą kieszeń.

Rewelacyjna obsługa

Staramy się aby klient był obsłużony sprawnie i kompleksowo. Czas realizacji zamówienia skracamy do minimum. Poza produktem oferujemy jego montarz aby Państwo nie tracili czasu na szukanie fachowców.

Satysfakcja klienta

Państwa satysfakcja jest dla nas powodem do zadowolenia. Dlatego najważniejszym punktem naszej misji jest zadowolony klient. To daje nam motywację do pracy i podnoszenia poziomu świadczonych usług.