oferta

roletY NADSTAWNE

Okna PCV Kalisz

Prowadnice wykonane z PVC montowane są do ramy okna, natomiast skrzynia do górnej części ramy okiennej. Taki zestaw jest kotwiony do otworu okiennego. Rolety przeznaczone są do budynków nowopowstałych, w których przewidziano miejsce dla tego typu rolet lub budynków w czasie wymiany stolarki okiennej. Istnieje możliwość zabudowy skrzyni rolety od zewnętrznej strony, jak również od wewnętrznej strony budynku (typ DK-RNB). Dla typu DK-RNC zabudowa przewidziana jest od zewnętrznej strony budynku. W rolecie DK-RNB oraz DK-RNC istnieje możliwość zastosowania moskitiery w skrzynce roletowej.


Okna

Okna to element domu, który ma wpływ na jego wygląd i jednocześnie decyduje o jego funkcjonalności. Nowoczesne okna posiadają takie cechy jak odporność na działanie czynników atmosferycznych, izolacyjność termiczna i akustyczna.

Drzwi

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu. Drzwi, które oferujemy naszym klientom charakteryzują się bogactwem kształtów i deseni. Do wyboru są drzwi zewnętrznych - od klasycznych aż po ultranowoczesne.

Bramy

Bramy garażowe oferowane przez DAKO to lekkie a jednocześnie wytrzymałe konstrukcje. Do wyboru mamy bramy garażowe segmentowe i rolowane oraz bramy przemysłowe.


Dlaczego warto Nas wybrać ?


Bardzo dobra jakość

Oferowane przez nas okna PCV, aluminiowe i drewniane, drzwi, bramy, parapety i inne produkty spełniającymi najwyższe wymagania i charakteryzują się ciekawym wzornictwem i kolorystyką.

Atrakcyjne ceny

Możemy Państwu zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny i wysokie rabaty. Naszą misją jest dostarczenie produktów na każdą kieszeń.

Rewelacyjna obsługa

Staramy się aby klient był obsłużony sprawnie i kompleksowo. Czas realizacji zamówienia skracamy do minimum. Poza produktem oferujemy jego montarz aby Państwo nie tracili czasu na szukanie fachowców.

Satysfakcja klienta

Państwa satysfakcja jest dla nas powodem do zadowolenia. Dlatego najważniejszym punktem naszej misji jest zadowolony klient. To daje nam motywację do pracy i podnoszenia poziomu świadczonych usług.