oferta

Okna ELEGANT

Okna PCV Elegant

Okna z serii ELEGANT posiadają wysokie właściwości izolacyjne i akustyczne oraz niezlicowane skrzydło, które nadaje oknom ponadczasowy, klasyczny kształt. Nowy, owalny kształt listew przyszybowych wpływa na poprawę odprowadzania wody i zanieczyszczeń.

Profil PVC jest barwiony na kolor okleiny, dzięki czemu po zarysowaniu okleiny usterka będzie niewidoczna. Dostępne również w kolorach uzupełniających zgodnych z kolornikiem okien PVC.


WYPOSAŻENIE STANDARDOWE W OKNACH ELEGANT:

Okna PCV Elegant CZTEROSTOPNIOWY UCHYŁ – MSL Zamiast jednej pozycji uzyskujemy 4 położenia uchylonego skrzydła, przekręcając klamkę na kolejny "stopień". Uchylone skrzydło jest także zabezpieczone przed zatrzaśnięciem. Dzięki MSL regulujemy intensywność wietrzenia odpowiednio do potrzeb i unikamy niepotrzebnych strat ciepła.
Klamka ALU-DAKO Wygodna, klasyczna i wyjątkowo trwała
Okucia ActivPilot ActivPilot to bezpieczne i niezwykle funkcjonalne okucie firmy Winkhaus. Dodatkowym atutem okucia jest bardzo elegancki wygląd.
ZACZEP ANTYWŁAMANIOWY W KAŻDYM SKRZYDLE RU – dla Twojego bezpieczeństwa dodajemy po dwa zaczepy antywłamaniowe na każde skrzydło czyniąc okno bezpieczniejszym
WYPEŁNIENIE WRĘBU – ułatwia utrzymanie czystości ponieważ dolna krawędź profilu okna pozbawiona jest niepotrzebnych zagłębień
MIKROWENTYLACJA – szczelność to ogromna zaleta okien DAKO. Aby ułatwić wentylację pomieszczeń każde skrzydło rozwieralno-uchylne wyposażone jest w mechanizm mikrowentylacji, umożliwiający kontrolowany dopływ powietrza
Okna PCV Elegant BLOKADA OBROTU KLAMKI – blokada obrotu klamki ALS-FSS wymusza prawidłową obsługę okna, tzn. uniemożliwia próbę uchylenia skrzydła, gdy okno jest otwarte. Zapewnia ponadto płynne przechodzenie skrzydła z położenia otwartego do zamkniętego, zapobiegając tarciu skrzydła o ościeżnicę, zwłaszcza w przypadku okien o dużych wymiarach.
LISTWA PODPARAPETOWA – zabezpiecza krawędź ramy przed uszkodzeniem w czasie transportu i montażu dodatkowo umożliwiając prawidłowy montaż parapetu
PROFIL KLASY A – Profil spełnia rygorystyczne normy dotyczące grubości ścianek i szerokości komór ( grubość ścianek zewnętrznych widocznych profila większa lub równa 2.8 mm a ścianek zewnętrznych niewidocznych większa lub równa 2.5 mm )
SZYBA U=1,0


Okna

Okna to element domu, który ma wpływ na jego wygląd i jednocześnie decyduje o jego funkcjonalności. Nowoczesne okna posiadają takie cechy jak odporność na działanie czynników atmosferycznych, izolacyjność termiczna i akustyczna.

Drzwi

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu. Drzwi, które oferujemy naszym klientom charakteryzują się bogactwem kształtów i deseni. Do wyboru są drzwi zewnętrznych - od klasycznych aż po ultranowoczesne.

Bramy

Bramy garażowe oferowane przez DAKO to lekkie a jednocześnie wytrzymałe konstrukcje. Do wyboru mamy bramy garażowe segmentowe i rolowane oraz bramy przemysłowe.


Dlaczego warto Nas wybrać ?


Bardzo dobra jakość

Oferowane przez nas okna PCV, aluminiowe i drewniane, drzwi, bramy, parapety i inne produkty spełniającymi najwyższe wymagania i charakteryzują się ciekawym wzornictwem i kolorystyką.

Atrakcyjne ceny

Możemy Państwu zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny i wysokie rabaty. Naszą misją jest dostarczenie produktów na każdą kieszeń.

Rewelacyjna obsługa

Staramy się aby klient był obsłużony sprawnie i kompleksowo. Czas realizacji zamówienia skracamy do minimum. Poza produktem oferujemy jego montarz aby Państwo nie tracili czasu na szukanie fachowców.

Satysfakcja klienta

Państwa satysfakcja jest dla nas powodem do zadowolenia. Dlatego najważniejszym punktem naszej misji jest zadowolony klient. To daje nam motywację do pracy i podnoszenia poziomu świadczonych usług.