oferta

Okna ECONOMIC

Okna PCV Termix

Okna ECONOMIC to propozycja dla klientów szukających kompromisu cenowego przy zachowaniu dobrych parametrów okna. Okna ECONOMIC to ekonomiczne rozwiązanie oferujące profil pięciokomorowy w cenie trzykomorowego. Dużą zaletą tej serii jest zmniejszona szerokość ram skrzydeł, która pozwala na powiększenie powierzchni szyb - dzięki czemu pomieszczenie jest lepiej doświetlone. Specjalne wzmocnienia nadają całej konstrukcji odpowiednią sztywność.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE W OKNACH ECONOMIC:

Okna PCV Termix KLAMKA PCV – Prosta i funkcjonalna
Okucie ProPilot – ProPilot to najnowszy kompaktowy system okuć, przeznaczony do okien prostokątnych, uchylno-rozwieranych i rozwieranych z PVC. Umożliwia także produkcję okien dwuskrzydłowych z ruchomym słupkiem. Występuje w wersji ze stałą oraz regulowaną wysokością klamki.
MIKROWENTYLACJA – szczelność to ogromna zaleta okien DAKO. Aby ułatwić wentylację pomieszczeń każde skrzydło rozwieralno-uchylne wyposażone jest w mechanizm mikrowentylacji, umożliwiający kontrolowany dopływ powietrza
Okna PCV Termix LISTWA PODPARAPETOWA – zabezpiecza krawędź ramy przed uszkodzeniem w czasie transportu i montażu dodatkowo umożliwiając prawidłowy montaż parapetu
PROFIL KLASY A – Profil spełnia rygorystyczne normy dotyczące grubości ścianek i szerokości komór (grubość ścianek zewnętrznych widocznych profila większa lub równa 2.8mm a ścianek zewnętrznych niewidocznych większa lub równa 2.5 mm)
SZYBA U=1,0 W/m2K


Okna

Okna to element domu, który ma wpływ na jego wygląd i jednocześnie decyduje o jego funkcjonalności. Nowoczesne okna posiadają takie cechy jak odporność na działanie czynników atmosferycznych, izolacyjność termiczna i akustyczna.

Drzwi

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu. Drzwi, które oferujemy naszym klientom charakteryzują się bogactwem kształtów i deseni. Do wyboru są drzwi zewnętrznych - od klasycznych aż po ultranowoczesne.

Bramy

Bramy garażowe oferowane przez DAKO to lekkie a jednocześnie wytrzymałe konstrukcje. Do wyboru mamy bramy garażowe segmentowe i rolowane oraz bramy przemysłowe.


Dlaczego warto Nas wybrać ?


Bardzo dobra jakość

Oferowane przez nas okna PCV, aluminiowe i drewniane, drzwi, bramy, parapety i inne produkty spełniającymi najwyższe wymagania i charakteryzują się ciekawym wzornictwem i kolorystyką.

Atrakcyjne ceny

Możemy Państwu zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny i wysokie rabaty. Naszą misją jest dostarczenie produktów na każdą kieszeń.

Rewelacyjna obsługa

Staramy się aby klient był obsłużony sprawnie i kompleksowo. Czas realizacji zamówienia skracamy do minimum. Poza produktem oferujemy jego montarz aby Państwo nie tracili czasu na szukanie fachowców.

Satysfakcja klienta

Państwa satysfakcja jest dla nas powodem do zadowolenia. Dlatego najważniejszym punktem naszej misji jest zadowolony klient. To daje nam motywację do pracy i podnoszenia poziomu świadczonych usług.