oferta

brama segmentowa

brama segmentowa

Wybierając bramę segmentową firmy DK-prof nasz Klient otrzymuje gwarancję komfortu użytkowania i jakości na długie lata. Jest to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, ponieważ brama porusza się w płaszczyźnie pionowej nie zabierając miejsca przed garażem. Estetyczny wygląd dzięki bogatej kolorystyce paneli zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Gwarancją bezpieczeństwa naszych Klientów jest zastosowanie w bramach szeregu elementów zapobiegających zagrożeniom. Są to:

bramy dako Fotokomórki są podłączone do siłownika, montowane są po obu stronach bramy, co zapobiega jej zamknięciu w momencie kiedy osoba lub przedmiot znajdzie się w świetle bramy. Brama zatrzyma się po przerwaniu wiązki podczerwieni.
bramy dakoSpecjalny kształt krawędzi paneli zapobiega przytrzaśnięciu palców.
bramy dakoMechanizm chroniący przed opadnięciem płaszcza w przypadku pęknięcia linek.
bramy dakoMechanizm chroniący przed opadnięciem płaszcza bramy w przypadku pęknięcia sprężyny.
bramy dakoWyłącznik przeciążeniowy - zatrzymuje płaszcz bramy w przypadku napotkania na przeszkodę.
bramy dakoZamknięta budowa prowadnicy chroni przed przytrzaśnięciem dłoni.
bramy dakoOdpowiedni kształt prowadnic zapewnia płynną pracę bramy i jednocześnie uniemożliwia wypadniecie pracujących w niej rolek.
bramy dakoW bramach segmentowych światło wjazdu jest szersze nawet o kilkanaście centymetrów niż w starego typu bramach uchylnych. Maksymalne wykorzystanie miejsca na podjeździe jest możliwe dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza bramy. Jest to duże udogodnienie, zwłaszcza w przypadku małych przestrzeni przed garażem.
bramy dakoKomfortową obsługę bramy zapewnia zastosowanie automatyki. Jest to ogromne ułatwienie i podwyższenie komfortu użytkowania w każdych warunkach atmosferycznych.
bramy dakoDobra izolacja termiczna, dzięki zastosowaniu paneli wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemu uszczelek. Pozwala to na znaczną oszczędność energii.
bramy dakoCięgno pozwalające na awaryjne odblokowanie bramy od zewnątrz. W przypadku braku prądu, brama posiada klamkę zabezpieczoną od zewnątrz wkładką z zamkiem.
bramy dakoFunkcja delikatnego startu i domknięcia powoduje zwolnienie prędkości bramy, domykając ją cicho i delikatnie.

Okna

Okna to element domu, który ma wpływ na jego wygląd i jednocześnie decyduje o jego funkcjonalności. Nowoczesne okna posiadają takie cechy jak odporność na działanie czynników atmosferycznych, izolacyjność termiczna i akustyczna.

Drzwi

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu. Drzwi, które oferujemy naszym klientom charakteryzują się bogactwem kształtów i deseni. Do wyboru są drzwi zewnętrznych - od klasycznych aż po ultranowoczesne.

Bramy

Bramy garażowe oferowane przez DAKO to lekkie a jednocześnie wytrzymałe konstrukcje. Do wyboru mamy bramy garażowe segmentowe i rolowane oraz bramy przemysłowe.


Dlaczego warto Nas wybrać ?


Bardzo dobra jakość

Oferowane przez nas okna PCV, aluminiowe i drewniane, drzwi, bramy, parapety i inne produkty spełniającymi najwyższe wymagania i charakteryzują się ciekawym wzornictwem i kolorystyką.

Atrakcyjne ceny

Możemy Państwu zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny i wysokie rabaty. Naszą misją jest dostarczenie produktów na każdą kieszeń.

Rewelacyjna obsługa

Staramy się aby klient był obsłużony sprawnie i kompleksowo. Czas realizacji zamówienia skracamy do minimum. Poza produktem oferujemy jego montarz aby Państwo nie tracili czasu na szukanie fachowców.

Satysfakcja klienta

Państwa satysfakcja jest dla nas powodem do zadowolenia. Dlatego najważniejszym punktem naszej misji jest zadowolony klient. To daje nam motywację do pracy i podnoszenia poziomu świadczonych usług.