oferta

Okna PCV PRESTIGE i PRESTIGE+

Okna PCV Termix

Jeżeli cenisz klasykę i sprawdzone rozwiązania okna z serii Prestige to doskonały wybór. Produkowane z najnowszej generacji pięciokomorowych profili, charakteryzują się bardzo wysoką izolacyjnością termiczną i akustyczną oraz zwiększoną stabilnością całej konstrukcji.
Profil PVC jest barwiony na kolor okleiny, dzięki czemu po zarysowaniu okleiny usterka będzie niewidoczna. Dostępne również w kolorach uzupełniających zgodnych z kolornikiem okien PVC.
Okna Prestige to elegancka i klasyczna linia posiadająca wysokie parametry techniczne. Budowa profila pozwala na tworzenie niestandardowych konstrukcji - np. drzwi harmonijkowych. Zespolone szyby wypełnione specjalnym gazem pozwalają znacznie zredukować straty ciepła, a zastosowanie nowoczesnych okuć ułatwia użytkowanie okna.


WYPOSAŻENIE STANDARDOWE W OKNACH PRESTIGE:

KLAMKA ALU-DAKO - wygodna, klasyczna i wyjątkowo trwała
Okna PCV Termix ZACZEP ANTYWŁAMANIOWY W KAŻDYM SKRZYDLE RU – Dla Twojego bezpieczeństwa dajemy zaczep antywłamaniowy na każde skrzydło czyniąc okno bezpieczniejszym
CZTEROSTOPNIOWY UCHYŁ – MSL Zamiast jednej pozycji uzyskujemy 4 położenia uchylonego skrzydła, przekręcając klamkę na kolejny "stopień". Uchylone skrzydło jest także zabezpieczone przed zatrzaśnięciem. Dzięki MSL regulujemy intensywność wietrzenia odpowiednio do potrzeb i unikamy niepotrzebnych strat ciepła.
Klamka ALU-DAKO Wygodna, klasyczna i wyjątkowo trwała
Okucia ActivPilot ActivPilot to bezpieczne i niezwykle funkcjonalne okucie firmy Winkhaus. Dodatkowym atutem okucia jest bardzo elegancki wygląd.
WYPEŁNIENIE WRĘBU – ułatwia utrzymanie czystości ponieważ dolna krawędź profilu okna pozbawiona jest niepotrzebnych zagłębień
Okna PCV Termix MIKROWENTYLACJA – szczelność to ogromna zaleta okien DAKO. Aby ułatwić wentylację pomieszczeń każde skrzydło rozwieralno-uchylne wyposażone jest w mechanizm mikrowentylacji, umożliwiający kontrolowany dopływ powietrza
LISTWA PODPARAPETOWA – zabezpiecza krawędź ramy przed uszkodzeniem w czasie transportu i montażu dodatkowo umożliwiając prawidłowy montaż parapetu
PROFIL KLASY A – Profil spełnia rygorystyczne normy dotyczące grubości ścianek i szerokości komór (grubość ścianek zewnętrznych widocznych profila większa lub równa 2.8 mm a ścianek zewnętrznych niewidocznych większa lub równa 2.5 mm)
SZYBA U=1,0 W/m2K


Okna

Okna to element domu, który ma wpływ na jego wygląd i jednocześnie decyduje o jego funkcjonalności. Nowoczesne okna posiadają takie cechy jak odporność na działanie czynników atmosferycznych, izolacyjność termiczna i akustyczna.

Drzwi

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu. Drzwi, które oferujemy naszym klientom charakteryzują się bogactwem kształtów i deseni. Do wyboru są drzwi zewnętrznych - od klasycznych aż po ultranowoczesne.

Bramy

Bramy garażowe oferowane przez DAKO to lekkie a jednocześnie wytrzymałe konstrukcje. Do wyboru mamy bramy garażowe segmentowe i rolowane oraz bramy przemysłowe.


Dlaczego warto Nas wybrać ?


Bardzo dobra jakość

Oferowane przez nas okna PCV, aluminiowe i drewniane, drzwi, bramy, parapety i inne produkty spełniającymi najwyższe wymagania i charakteryzują się ciekawym wzornictwem i kolorystyką.

Atrakcyjne ceny

Możemy Państwu zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny i wysokie rabaty. Naszą misją jest dostarczenie produktów na każdą kieszeń.

Rewelacyjna obsługa

Staramy się aby klient był obsłużony sprawnie i kompleksowo. Czas realizacji zamówienia skracamy do minimum. Poza produktem oferujemy jego montarz aby Państwo nie tracili czasu na szukanie fachowców.

Satysfakcja klienta

Państwa satysfakcja jest dla nas powodem do zadowolenia. Dlatego najważniejszym punktem naszej misji jest zadowolony klient. To daje nam motywację do pracy i podnoszenia poziomu świadczonych usług.