oferta

Rolety

Rolety stanowią bardzo praktyczny rodzaj zasłony, skutecznie zabezpieczającej przed włamaniami, utratą ciepła, hałasem, jak również warunkami atmosferycznymi. Dostępne są w trzech systemach, a dzięki dużej palecie kolorów oraz oklein mogą być dopasowane praktycznie do każdego okna, co pozwala na wykonanie ciekawych i harmonijnych rozwiązań architektonicznych. Dodatkowym atutem oferowanych rolet jest możliwość zastosowania zabezpieczeń przed podnoszeniem lub wyłamaniem pancerza, co poprawia bezpieczeństwo użytkowania.

W ofercie znajdują się trzy rodzaje rolet:

Kolorystyka rolet

Kolory podstawowe

kolory_rolet

Kolory drewnopodobne

kolory_rolet

Kolory pozostałe

kolory_rolet

Okna

Okna to element domu, który ma wpływ na jego wygląd i jednocześnie decyduje o jego funkcjonalności. Nowoczesne okna posiadają takie cechy jak odporność na działanie czynników atmosferycznych, izolacyjność termiczna i akustyczna.

Drzwi

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu. Drzwi, które oferujemy naszym klientom charakteryzują się bogactwem kształtów i deseni. Do wyboru są drzwi zewnętrznych - od klasycznych aż po ultranowoczesne.

Bramy

Bramy garażowe oferowane przez DAKO to lekkie a jednocześnie wytrzymałe konstrukcje. Do wyboru mamy bramy garażowe segmentowe i rolowane oraz bramy przemysłowe.


Dlaczego warto Nas wybrać ?


Bardzo dobra jakość

Oferowane przez nas okna PCV, aluminiowe i drewniane, drzwi, bramy, parapety i inne produkty spełniającymi najwyższe wymagania i charakteryzują się ciekawym wzornictwem i kolorystyką.

Atrakcyjne ceny

Możemy Państwu zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny i wysokie rabaty. Naszą misją jest dostarczenie produktów na każdą kieszeń.

Rewelacyjna obsługa

Staramy się aby klient był obsłużony sprawnie i kompleksowo. Czas realizacji zamówienia skracamy do minimum. Poza produktem oferujemy jego montarz aby Państwo nie tracili czasu na szukanie fachowców.

Satysfakcja klienta

Państwa satysfakcja jest dla nas powodem do zadowolenia. Dlatego najważniejszym punktem naszej misji jest zadowolony klient. To daje nam motywację do pracy i podnoszenia poziomu świadczonych usług.