oferta

brama rolowana

brama segmentowa

Bramy rolowane są idealnym rozwiązaniem w szczególności nadającym się do małych pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu pionowego prowadzenia płaszcza oraz braku prowadnic sufitowych, zajmuje ona minimalną ilość miejsca na nadprożu wewnątrz garażu i nie zajmuje miejsca pod sufitem, ponieważ płaszcz bramy schowany jest w estetycznej skrzynce.

Gwarancją bezpieczeństwa naszych Klientów jest zastosowanie w bramach szeregu elementów zapobiegających zagrożeniom. Są to:

bramy dako Automatyka w standardzie to niewątpliwy atut bram rolowanych. Wszystkie bramy rolowane wyposażone są w napęd elektryczny, a dodatkowo mogą posiadać system sterowania za pomocą nadajnika radiowego, dzięki któremu łatwo i bezpiecznie możemy obsługiwać bramę bez wychodzenia z samochodu.
bramy dakoZastosowanie bram rolowanych pozwala na maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni pod sufitem, ponieważ skrzydło bramy schowane jest w skrzynce zamontowanej do nadproża.
bramy dakoBramy rolowane to idealne rozwiązanie, ponieważ po otwarciu skrzydło bramy nie zabiera miejsca pod sufitem. Dzięki temu zyskujemy dodatkową wolną przestrzeń w garażu.
bramy dako W każdej chwili w przypadku braku napięcia istnieje możliwość awaryjnego otwarcia bramy od wewnątrz garażu za pomocą mechanizmu korbowego, który jest standardowym wyposażeniem każdej bramy rolowanej.
bramy dako Fotokomórka gwarantująca bezpieczeństwo osób oraz przedmiotów znajdujących się w świetle wjazdu.
bramy dako Bramy DK-prof są trwałe i odporne na wpływ warunków atmosferycznych

Okna

Okna to element domu, który ma wpływ na jego wygląd i jednocześnie decyduje o jego funkcjonalności. Nowoczesne okna posiadają takie cechy jak odporność na działanie czynników atmosferycznych, izolacyjność termiczna i akustyczna.

Drzwi

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu. Drzwi, które oferujemy naszym klientom charakteryzują się bogactwem kształtów i deseni. Do wyboru są drzwi zewnętrznych - od klasycznych aż po ultranowoczesne.

Bramy

Bramy garażowe oferowane przez DAKO to lekkie a jednocześnie wytrzymałe konstrukcje. Do wyboru mamy bramy garażowe segmentowe i rolowane oraz bramy przemysłowe.


Dlaczego warto Nas wybrać ?


Bardzo dobra jakość

Oferowane przez nas okna PCV, aluminiowe i drewniane, drzwi, bramy, parapety i inne produkty spełniającymi najwyższe wymagania i charakteryzują się ciekawym wzornictwem i kolorystyką.

Atrakcyjne ceny

Możemy Państwu zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny i wysokie rabaty. Naszą misją jest dostarczenie produktów na każdą kieszeń.

Rewelacyjna obsługa

Staramy się aby klient był obsłużony sprawnie i kompleksowo. Czas realizacji zamówienia skracamy do minimum. Poza produktem oferujemy jego montarz aby Państwo nie tracili czasu na szukanie fachowców.

Satysfakcja klienta

Państwa satysfakcja jest dla nas powodem do zadowolenia. Dlatego najważniejszym punktem naszej misji jest zadowolony klient. To daje nam motywację do pracy i podnoszenia poziomu świadczonych usług.