oferta

usługi montażowe

Poza sprzedażą Naszym klientom oferujemy również profesjonalny montaż zakupionej u Nas stolarki otworowej.

Usługi montażowe wykonujemy w Kaliszu, Ostrowie Wlkp. i okolicznych miejscowościach. Jeżeli nie chcecie powierzać tak istotnej kwestii jaką jest montaż zakupionych okien, drzwi czy bram firmom, które nie dają Wam gwarancji nasz zespół fachowców jest do Waszej dyspozycji.

Oferujemy kompleksową realizację zawierającą pomiar, pomoc w wyborze odpowiednich dla Państwa domu lub mieszkania elementów stolarki oraz ich zamontowanie. Ponadto zapewniamy pełny zakres serwisu posprzedażowego.

Zapewne wiele firm remontowo-budowlanych oferuje montaż okien w Kaliszu i okolicy jednak czy warto zaoszczędzić kilka złotych tracąc tak wiele. My zapewniamy, że nasze usługi są realizowane dokładnie i z dbałością o szczegóły a znajomość sprzedawanego asortymentu jest Naszym dodatkowym atutem.

okna Ostrów Wlkp drziw pcv kalisz bramy kalisz
rolety kalisz parapety kalisz moskitiery

Okna

Okna to element domu, który ma wpływ na jego wygląd i jednocześnie decyduje o jego funkcjonalności. Nowoczesne okna posiadają takie cechy jak odporność na działanie czynników atmosferycznych, izolacyjność termiczna i akustyczna.

Drzwi

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu. Drzwi, które oferujemy naszym klientom charakteryzują się bogactwem kształtów i deseni. Do wyboru są drzwi zewnętrznych - od klasycznych aż po ultranowoczesne.

Bramy

Bramy garażowe oferowane przez DAKO to lekkie a jednocześnie wytrzymałe konstrukcje. Do wyboru mamy bramy garażowe segmentowe i rolowane oraz bramy przemysłowe.


Dlaczego warto Nas wybrać ?


Bardzo dobra jakość

Oferowane przez nas okna PCV, aluminiowe i drewniane, drzwi, bramy, parapety i inne produkty spełniającymi najwyższe wymagania i charakteryzują się ciekawym wzornictwem i kolorystyką.

Atrakcyjne ceny

Możemy Państwu zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny i wysokie rabaty. Naszą misją jest dostarczenie produktów na każdą kieszeń.

Rewelacyjna obsługa

Staramy się aby klient był obsłużony sprawnie i kompleksowo. Czas realizacji zamówienia skracamy do minimum. Poza produktem oferujemy jego montarz aby Państwo nie tracili czasu na szukanie fachowców.

Satysfakcja klienta

Państwa satysfakcja jest dla nas powodem do zadowolenia. Dlatego najważniejszym punktem naszej misji jest zadowolony klient. To daje nam motywację do pracy i podnoszenia poziomu świadczonych usług.